Hizmetler > Ulus Evden Eve Nakliyat

Ulus Evden Eve Nakliyat

Ulus Evden Eve Nakliyat

Ulus Evden Eve Nakliyat şehirler içi ve şehirlerarası tüm nakliye hizmetlerinizde  (ev, ofis, mobilya, parça eşya nakliyesi vb.) eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren %100 garantili biçimde taşıma işlemlerinizi sonlandırmaktayız.

Şirketimiz bünyesinde taşınacak olan ister bir parça eşyanız olsun, isterseniz tamamen evinizi taşıyalım  aynı özeni göstermekteyiz, taşıma öncesi mutlaka karşılıklı olarak imzalanan bir sözleşme yapılmaktadır.  Eksen Taşımacılık sözleşme sayesinde hem müşterilerimizi hem de firmamızı garanti altına almasının yanında her iki taraf içinde güvenli ve huzurlu bir şekilde hizmet sağlanmış olmaktadır.

Ulus Evden Eve Nakliyat Firmaları

25 uzun yılların deneyiminin verdiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde işimizde ne kadar kaliteli ve güven içerisinde yaptığımızın bir göstergesi garantili eşya taşımacılığımızdan belli olmaktadır. Bizden nakliye hizmeti aldığınızda, eşyalarınız son teknolojik ambalajlama ürünleri ile paketlenmektedir, alanında uzman eğitimli profesyonel kadromuz eşliğinde özenle ve dikkatli bir şekilde taşınmaktadır.

Aynı zamanda eşyalarınız taşınmadan önce sigorta yapılarak güvence altına alma imkanınız da mevcut.  Bu denli titiz ve dikkatli davranmamıza rağmen eşyalarınızda bizden kaynaklanan bir durum olduğu takdirde koşulsuz ve şartsız tamiri mümkünse tamir etmekteyiz, tamiri mümkün değilde eşyalarınızı birebir olarak değiştirmekteyiz.

Garanti taşımacılık söz konusu ise müşterilerimize %100 nakliye hizmetinin garantisini sunmaktayız. Eşya taşımacılığı için şirketimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve aklınızda soru kalmayacak şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ulus Sigortalı Taşımacılık

Evden eve Nakliyat sektöründe sigortalı taşımacılık en önem arz eden unsurlardan birisidir. Bu hizmetle yükünüzün değerine göre şehirler arası nakliye sırasında aracımızın kaza yapması halinde, eşyalarınızın hasar görmesi neticesinde şirketimiz tarafından yenilenmesi ile teminat altına alınmış olur.

Şirketimiz her ne kadar profesyonel ve işini bilen kadroya sahip olsa da ve en iyi paketleme malzemelerini, en iyi araçlarla eşyanızı taşısa da kazanın her an gelebileceği düşünülmelidir. Bu sebepten, eşyalarınızı garantiye almak için eşya sigortası yaparak şehirler arası nakliye hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Sigorta taşıma hizmetini genel olarak umursamayan firmalardan farklı olan  Eksen Ulus Evden Eve Nakliyat firmamız, eşyalarınızı tam anlamıyla garanti altına alarak profesyonel taşımacılık hizmetini sizlere gerçekleştirmektedir.

Nakliye hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.