Hizmetler > Kurtuluş Evden Eve Nakliyat

Kurtuluş Evden Eve Nakliyat

Kurtuluş Evden Eve Nakliyat

Bir nakliye firmasından beklenen kimine göre çok basit bir taşıma işlemi olarak bilinse de işin aslı öyle değildir. Kurtuluş Evden Eve Nakliyat hizmeti bildiğiniz nakliye hizmetlerinden çok farklı olduğunu söyleyebiliriz. Çoğu zaman müşteri en iyisini ve en cazip firma ile karşılaşmak ister. Ancak fiyatı düşürdükçe kalitenin düştüğünün farkına taşıma yapılırken varılmaktadır. Ama iş işten geçmiş olur. Sizde korsan nakliyat firmalarından uzak durun kurumsal ve profesyonel firmalar ile tanışın ve taşının.

Eksen Kurtuluş Evden Eve Nakliyat firma hizmeti için son model araçlar ve ekipmanlar ile müşterilerimizi "Nasıl daha fazla memnun edebiliriz? ve ne denli sağlıklı geri dönüşümler sağlarız?" Mottosu ile sürekli tartışıp yeniliklerle çalışmaya devam etmekteyiz.

Evinizi taşıtacağınız firma ve elemanlar en önemli unsur olmaktadır. Beraber ekonomik koşullarda önemli hem müşterinin hemde hizmet veren firmanın tatmin olacağı rakamlar üzerinde yoğunlaşıyoruz.

Ev taşımak, sizlere eziyet olmaktan çıktı. Yeni çıkan yöntemler ve bu işin uzman elemanları, ev taşıma işini, oldukça hızlı ve güvenilir biçimde hallediyorlar. Özellikle Eksen Taşımacılık firması olarak en yeni teknolojiler ile taşımacılık sektöründe, asansörlerin kullanılması, ev taşıma işini son derece pratik hale getirmiştir.


Eksper hizmetimiz, şehirler arası evden eve taşımacılık işinin ilk aşaması olarak gerçekleştirmekteyiz. Yapılacak işin programını belirleme, evdeki eşyalar için gerekli kapalı kasa araç, paketleme sistemi ve gerekli paketler, gerekli olan elemanlar ve gerekli olan asansör sistemi, eksper hizmetinde belirlenmektedir. Taşıma ücretinin müşteri tarafından onaylanmasıyla, isteğe bağlı olarak sigortalama hizmeti verilmektedir. Sigortalama hizmetinde, eşyaların fotoğrafları çekilmektedir.

Kurtuluş Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Firmamız profesyonel paketleme hizmetinde, öncelikle dikkat ettiği unsurlardan biride; bu işte uzman olan kişilerin tercih edilmesidir. Bu işte uzman olan kişilerle çalışan firmamız, özel paketleri temin ettikten sonra, işin uzmanı olan elemanlarımız ile işe koyulmaktadır. Hassas paketlerin paketlenmesinden sonra, kaba eşyaların paketlenmesine geçmektedir. Mobilya, beyaz eşya ve benzeri eşyaları, balonlu ekipmanlar ile paketledikten sonra, asansöre yüklemek için özel olarak hazırlanmaktadır.

Eksen Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere Hayalinizin ötesindeki konfor ve güvenle taşınmanız için destek oluyor yalnızca bize nereye gideceğimizi söylemeniz yeterli.
Daha detaylı bilgi ve danışma almak için İletişim sayfamızdan bizlere ulaşmayı unutmayınız.