Hizmetler > Maslak Evden Eve Nakliyat

Maslak Evden Eve Nakliyat

Maslak Evden Eve Nakliyat

Maslak Evden Eve Nakliyat size güvenli ve profesyonel bir nakliye hizmeti sunmaktadır.  Tecrübeli ve eğitimli profesyonel kadromuz ile eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde paketlenerek araca yüklenir. Gardrop, tv ünitesi gibi demonte olacak eşyalarınız sökülerek sarılır ve kapalı kasar araçlarımız ile güvenle taşınır.

Maslak Evden eve Taşımacılık size birinci sınıf  kalitede bir nakliye hizmeti sunar. Eşyalarınızı sizden daha çok düşünür ve taşıma sonrası eşyalarınızı sizin istediğiniz şekilde yerleştirir. Salon takımınız, gardolabınız ve tv üniteniz gibi eşyalarınız kurulur ve yerleştirilir.

Eksen Taşımacılık; tüm Türkiye geneli şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmetini sunmaktadır. Maslak Evden Eve Nakliyat'da yaptığı hizmetlerdendir. Maslak'de yaşıyor veya Maslak'e taşınmak istiyorsanız özverili olarak çalışan firmamızdan profesyonel taşımacılık hizmeti alabilmeniz mümkün. Firmamız sürekli kendini yenileyen ve personellerine düzenli olarak  eğitim vererek müşteri memnuniyetini sağlayan kurumsal bir firmadır.

Maslak Evden Eve Nakliyat, nakliye firmaları arasında öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Bizden hizmet almak istediğinizde firmamız taşınacak eve ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz taşınacak eşyanızın yoğunluğuna, kaçıncı katta olduğunuza, nakliye hizmeti için kaç personel gerekeceğine, taşınmanın yapılacağı ev ile yeni ev arasındaki kilometre farkını hesaplar ve size en uygun fiyatı verir.

Hizmette anlaşıldığı takdirde karşılıklı olarak iki taraflı sözleşme imzalanır. İlk iş olarak taşınacak eşyalarınız sigorta edilerek güvence altına alınır ve taşınma esnasında her hangi bir hasara karşı korunmuş olur. Uzman kadromuzla belirlenen gün ve saatte araçlarımızla hazır bulunulur ve hazırlanan rapora göre taşıma işlemlerinize başlanılır.

Demonte edilecek eşyalarınız sökülür ve balonlu ambalajlarla sarılır. Hassas eşyalarınız ve diğer eşyalarınız da son teknoloji ambalajlama malzemeleri ile paketlenir. Güvenli paketleme ile zarar minumuma indirilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınız yeni evinize taşındığında tüm paketler açılarak sizin istediğiniz şekilde yerleştirilir.

Eksen Evden Eve Nakliyat uzun yılların vermiş olduğu deneyimle taşımacılık hizmetini garantili ve güvenle yapmaktadır. Eksen Taşımacılık, uzman kadrosu ve en son teknolojik sistemleriyle evlerinizi ve iş yerlerinizi taşıyarak, müşterilerine %100 memnuniyet garantisi ile güven vermektedir.

Maslak şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmeti almak istediğinizde iletişim numaralarımızdan bizi arayarak müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.