Hizmetler > Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık

Eksen Taşımacılık, Türkiye’nin köklü ve önde gelen, nakliye şirketlerinden biridir. Eksen Taşımacılık olarak, İstanbul'un Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hemen hemen tüm bölge ve semtlerinde güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmeti, asansörlü taşımacılık hizmeti, depolama ve paketleme hizmetleri sunmaktayız. Yasal ve ulusal mevzuatlara uygun olacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yaşam kalitesi artmakta  ve teknolojinin sunmuş olduğu yeni nesil donanım araçları ile yapılan hizmetler daha kolay uygulanabilir bir hale gelmektedir. Asansörlü taşımacılığın olmadığı yıllarda, taşımacılık hizmeti amatör bir biçimde gerçekleştirilmekteydi. Bu sebepten dolayı da taşınan malzemelerin zarar görme ihtimalleri de oldukça üst seviyedeydi. Fakat günümüzde yük asansörleri kullanılmaktadır. Böylelikle taşınmakta olan eşyaların da zarar görme olasılıklarının dikkate değer oranda azalması sağlanmış oldu.

Asansörlü taşımacılık sistemi, eşyalarınızın yüksek katlı binalara kolaylıkla çıkarılmasını sağlayan modüler bir sistemdir. Bu hizmet ile asansörlü taşımacılık hizmetlerimizi eşyaların taşınacağı binanın dışına kurmuş olduğumuz kaliteli yük asansörlerimiz aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Asansörlü Taşımacılık sayesinde taşıma işlemi daha az iş gücü ile gerçekleştirilmiş olur. Ayrıca zamandan da önemli ölçüde tasarruf sağlanmış olur.

Asansörlü taşımacılık hizmeti, nakliyat sektöründe zamanla daha fazla talep almaya başlamıştır. Ayrıca bu taşımacılık hizmeti, Eksen Taşımacılık şirketimizde de en çok tercih edilmekte olan hizmetlerden birisi haline gelmiştir.

Eksen Taşımacılık olarak asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınızın güvenliğine ciddi bir şekilde önem vermekteyiz.  Bu nedenden dolayı zarar görme riskini de minimum seviyeye indirme amacı ile hizmetimizi sağlamaktayız.

Şirketimiz işinde uzman kadrosu ve son teknoloji sistemlerinin kullanıldığı kaliteli asansörleri ile kolayca, hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınma işlemlerinizin gerçekleştirilmesi için sizlere yardımcı olmaktadır.

İşini büyük bir titizlik ile yapmakta olan kaliteli çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Taşınması gereken eşyaların yüksek katlara kadar zarar görmeden ve de çok kolay bir şekilde taşınma işlemini sağlamakta olan sistemlere asansörlü taşımacılık ya da bir başka deyişle asansörlü nakliyat sistemleri denilmektedir.
Çoğunluk olarak birçok binadaki giriş koridorları, merdivenler ve de kapıların dar olması nedeni ile, eşyaların üst katlara taşınma işlemi çok daha zor bir şekilde gerçekleşmektedir. Bununla birlikte eşyalarınız ve aynı zamanda merdiven korkulukları ile duvarlar da ciddi zarar görme riski altına girmektedir.
Eksen Taşımacılık şirketi olarak, asansörlü taşımacılık modüler sistemlerimiz aracılığı ile çevreye rahatsızlık vermeden ve de en önemlisi olarak eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden sorunsuz bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Son teknoloji uyumlu asansörlü taşımacılık sistemlerimiz sayesinde, eşyalarınız güvenli ve çok daha hızlı bir şekilde istediğiniz yere taşınmaktadır.
Günümüz koşulları itibari ile teknolojiden olabildiğince yararlanmak gerekmektedir. Eksen Beyoğlu Taşımacılık şirketi olarak da bu görüşe katılmaktayız ve teknoloji ile paralel olacak şekilde taşımacılık hizmetlerimizi de sürekli olarak geliştirmekteyiz. Bu doğrultuda taşımacılık hizmetlerimizde asansörlü taşımacılık teknolojisini kullanarak, siz değerli müşterilerimizin taşınma işlemlerinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini hedeflemekteyiz.
Taşınma işlemlerinin zorluklarını en aza indirgemek ve konforlu bir süreç geçirmek için iletişim numaralarımız aracılığıyla şirket yetkililerimiz ile irtibat sağlayabilir ve Eksen Evden Eve Nakliyat asansörlü taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.