Hizmetler > Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat; Eksen Taşımacılık geçmişten günümüze gelen bilgi birikim ve deneyimlerini birleştirerek sektörün liderleri arasında emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir.

Firmamız güvencesi altında eşya taşıma işlemleri her firmanın yapabileceği bir iş olmamakla beraber yılların tecrübesi ile Bu denli garanti vermemiz, işimizi ne kadar kaliteli yaptığımızı ve Deneyimlerimizi doğru biçimde işimize yansıtmamız ile doğru orantılıdır.

En iyi araçlarla taşınan eşyalarınız, en kaliteli malzemeler ile paketlenmektedir ve aynı zamanda alanında uzman profesyonel kadromuz ile itinalı bir şekilde taşınmaktadır. Tüm işlemlerin haricinde bir de taşıma sigortası ile eşyalarınızı sigortalanmaktadır.

Şirket bünyemizde taşımacılığımıza ve kendimize ait verdiğimiz sözlere rağmen eşyalarınızla ilgili tarafımızca kaynaklanan her hangi bir olağan problemde koşulsuz şartsız, tamiri mümkünse tamir etmekteyiz, tamiri mümkün olmayan eşyalarınız birebir olarak değiştirmekteyiz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eksen Evden Eve Nakliyat firması olarak garantili eşya taşımacılığı hizmeti veren şirketimizle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir işleyiş ve süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigortalı taşımacılık işlemleri;eşyalarınızın ve evinizin değeri göz önünde bulundurarak şehirler arası taşıma esnasında aracımızın negatif durumlar ile karşı karşıya kalması kaza ve olası durumlar yaşanması halinde eşyalarınızın zarar görmesi sonucu firmamız tarafından yenilenmesi ile teminat altına alınması işlemidir.

Kurumsal alt yapıda bir firma olarak elimizden gelen en iyi araç gereçleri kullanarak hizmet sunmuş olsak da, profesyonel kadroya sahip olsak da kaza her an her yerde gelebilir. Bu nedenle, yükünüzü tam anlamıyla garantiye almak için eşya sigortası yaparak şehirler arası taşıma işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eksen Taşımacılık Maltepe Evden Eve Nakliyat firması olarak Sözleşmeli taşımacılık işlemlerimizde Karşılıklı olarak anlaşıldığı ve ekspertiz yapıldıktan sonra her iki tarafında haklarını koruma adına sözleşme hazırlamaktayız.

Hem müşterilerimizi hem de firmamızı garanti altına alan bu hizmet sayesinde her iki tarafta huzurlu bir şekilde işimizi gerçekleştirmiş olmaktayız. Uygun ve ekonomik fiyat ile garantili ve kaliteli bir nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi ve İletişim için firmamızı arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.