Hizmetler > Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Eksen Taşımacılık, tüm nakliyat hizmetlerini sunmaktadır. Beykoz Evden Eve Nakliyat'da sadece bunlardan biridir. Beykoz'da yaşıyor ya da Beykoz'a taşınmak istiyorsanız profesyonel olarak hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız sürekli kendini yenileyen ve çalışanlarına sürekli eğitim vererek ilk öncelik olarak müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

Nakliyat titizlik ve güven gerektiren bir iştir. Ayrıca teknolojiden ve günümüz koşullarından faydalanmayı gerektirmektedir. Bir çok firma bunun farkında olup, asansörlü taşıma hizmetini kullanmaya başlamıştır. Özellikle günümüz koşullarında çok katlı binalarda oturulduğu göze alınırsa asansörlü taşımanın ne kadar gerekli olduğu farkedilmektedir. Bu yüzden nakliye hizmetlerinde oldukça önemli bir yer edinmiştir.

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Nakliye firmaları arasında sürekli kendini geliştiren ve teknolojiyi takip eden firmalar arasında öncü firmalardan biridir. Nakliyat hizmeti almak istediğinizde firmamız taşınacak eve ücretsiz ekspertiz göndermektedir. Nakliye hizmeti almak istediğinizde mutlaka ekspertiz istemelisiniz.

Ekspertiz taşınacak eşyanızın yoğunluğuna, kaçıncı katta olduğunuza, taşıma için kaç personele ihtiyaç olduğuna, taşınacak evle yeni ev arasındaki kilometre farkını hesaplayarak size en uygun fiyatı verir. Anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı olarak iki taraflı sözleşme imzalanır.

Beykoz Eşya Taşıma

Taşınacak eşyalarınız sigorta edilerek güvence altına alınır. Belirlenen gün ve saatte personelimiz ve araçlarımız hazır bulunur. Eşyalarınız demonte edilerek son teknoloji ambalajlama sistemiyle paketlenir. Dolasıyla hasar en az minumuma indirilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşyalarınız yeniden demonte edilerek istediğiniz şekilde yerleştirilir.

Beykoz evden eve nakliyat uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimiyle Beykoz şehirler arası nakliyat da uzman kadrosu ile işini her daim garantili olarak yapmaktadır. Eksen Nakliyat, en son teknolojik sistemleri ve profesyonel elemanlarıyla evlerinizi ve iş yerlerinizi taşıyarak, müşterilerine %100 memnuniyet garantisi ile güven vermektedir.

Beykoz şehirler arası ve şehir içi nakliye hizmeti almak istiyorsanız, Eksen Taşımacılık firması her zaman yanınızda. Daha detaylı bilgi ve iletişim için firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz.